Onkotest;

Onkolojik tanı kitleri üreten, araştırmacı ve klinisyenlere moleküler biyolojik ve genetik uygulamalar konusunda servis hizmeti veren bir Ar-Ge laboratuvarı olarak kurulmuş dinamik ,genç ve çözüm üretim odaklı bir firmadır.

Firmamız özellikle hematolojik kanserlerin tanı kitlerinin üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Yeni tanı ve tedavi kitlerinin oluşturulması konusunda sürekli bir araştırma faaliyetleri içerisindeyiz ve TUBİTAK tarafından desteklenen son projemiz ile bu konuda yeni açılımlar üretmekteyiz.
Hizmetlerimiz
ONKOTEST firması olarak en yeni moleküler biyoloji ve hücre kültür laboratuvarı ekipmanları ile donatılmış uygulama laboratuvarımızda sizlere hizmet vermekteyiz. Günümüz biliminin ilerleme hızı, her gün literatüre katılan yeni çalışmalar göz önüne alındığında, bilim insanları için en önemli sınırlamanın zaman olduğunu düşünmekteyiz. Zamanın değerini ve moleküler biyoloji çalışmak için uygun alt yapının kurulmasının zorluğunu bilmekteyiz. Siz değerli bilim insanlarına bu konularda yardımcı olmak birinci önceliğimizdir.